Meiega oled konkurentidest sammu jagu ees!

Meil on hea meel teatada, et “aasta raamatupidaja 2017” tiitel tuli meie büroosse.

18.10.2017 kuulutati Eesti raamatupidajate konverentsil “Teejuht 2018. Aastaks” pea 600 raamatupidaja ees aasta raamatupidajaks 2017 Rebecca Liis Armus . Tiitli kuulutas välja Anne Nuut, kes on Raamatupidamise Toimkonnas Eesti Raamatupidajate Kogu esindaja. Lisaks Rebecca Liisile olid nomineeritud veel Estravel AS müügikontrolli ja arvelduste osakonna juht Eret Pappel ja SimplBooks OÜ pearaamatupidaja Reelika Riives-Mägi.

Kui seni tunnustasid meie büroo tööd rahulolevad ilmed meie klientide nägudel, siis on suurim au saada tunnustus ka hindamiskomisjoni kuuluvatelt valdkonna austatud spetsialistidelt.

Komisjoni kuulusid:

  • Anne Nuut, Eesti Raamatupidajate Kogu esindaja Raamatupidamise Toimkonnas;
  • Kurmet Ojamaa, Rahandusministeeriumi ettevõtluse ja arvestuspoliitika osakonna juhataja;
  • Toomas Haldma, Tartu Ülikooli Rahanduse ja majandusarvestuse õppetooli juhataja, majandusarvestuse professor, Raamatupidamise Toimkonna liige;
  • Margus Tammeraja, Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse esimees;
  • Veronika Nuutmann, Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse koolituste ja konverentside juht;
  • Karin Ungro, RMP Eesti OÜ tegevjuht.

See ei ole mitte ainult meie võit, vaid näide sellest, et auhinnad on võimalik tuua ka pealinnast ja suurtest ettevõtetest välja. 

Suuri asju on võimalik teha ka väikeses linnas ja väikeses ettevõttes. Piisab vaid sellest, et tööd tehakse südamega ning soovitakse pidevalt end arendada.