OÜ Karsgemi on asutatud 2011. aastal ning põhitegevuseks oli siis kvaliteetse raamatupidamisteenuse osutamine. Ettevõtte arenedes lisandusid erinevad finantsteenused ning personaliteenused ja projektide kirjutamise ning aruandlusega seotud tegevused. 2015. aastal alustas ettevõte ka töökeskkonnateenuse osutamisega. Lähemalt on juttu erinevatest teenustest alammenüüs “teenused”. Ettevõte on oma tegevuses lähtunud eelkõige kliendisõbralikkusest ning seetõttu on teenuse arenduses ka sel oluline roll. Soovime pakkuda nn kompleksteenust, mis võimaldab kliendil erinevaid teenuseid saada ühest kohast ning saavutada sellega olulise aja kokkuhoiu. Muidugi on võimalik meilt tellida ka ühekordset teenust. Ettevõttes on kvalifitseeritud ja kogenud teenusepakkujad ning eesmärgiks on läbi koolituste töötajate kvalifikatsiooni tõsta ning hoida kursis uuendustega ja seeläbi pakkuda kvaliteetseid teenuseid.

Kvaliteedi tagamiseks peab ettevõte oluliseks raamatupidamise kutsetunnistusega töötajaid ja tunnistuse puudumisel kutseeksami edukalt läbimist 24 kuu jooksul peale tööle asumist. Kogu teenuse protsessi jälgib valvsa pilguga vanemraamatupidaja kutsetunnistust (tase 6) omav tegevjuht. 

Lisaks kvaliteetse teenuse osutamisele on Karsgemi OÜ põhiväärtuseks kindlasti ka töötajatele töötajasõbralike töötingimuste tagamine ning looduskeskkonna säästmine. 

OÜ Karsgemi visiooniks on aastaks 2021 olla üle-eestiliselt tuntud laia valikuga innovaatilisi ning kvaliteetseid juhtimise abiteenuseid pakkuv motiveeritud ning kvalifitseeritud tööjõudu kasutav väikeettevõte, mis panustab oma tegevusega kohalikku piirkonda läbi kohelike ettevõtete koolitamise ning piirkonna õpilaste arendamisse läbi praktika.

Tänu ettevõtte juhtkonna võimele end kliendi järgi kohandada on ettevõttel rahulolevaid kliente üle-eesti ning asukoht Rakveres ei ole takistuseks. Raamatupidamisarvestust peame “pilves” asuvas programmis ning seetõttu on võimalik raamatupidamisprogrammi siseneda ükskõik missugusest maailma nurgast. Ka kõikide teiste teenuste puhul on alati võimalik asju korraldada nii, et meie asukoht ei tekita kliendile lisakulutusi Rakveresse sõitmise näol. 

Kõikide teenuste puhul tehakse ettevõtetele personaalne pakkumine ja seega võtke ühendust ning lepime kokku just teile sobivates teenustes ning nende mahus ja maksumuses.

Alates 2015. aastast oleme Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsiooni (EVEA) liige. Mõlemad ettevõtte töötajad on Eesti Raamatupidajate Kogu liikmed.