Meiega oled konkurentidest sammu jagu ees!

Karsgemis töötab 5 särasilmset naist, kellel on olnud õnn leida oma erialane kutsumus.

Tegevjuht Rebecca Liis

Karsgemi on suures osas Rebecca Liis’i nägu, sest just tema on uuenduste algataja ja usub siiralt, et kõike saab alati paremini teha. Nii tõsise valdkonna büroo ei pea olema igav ja tõsine. Korrektselt on võimalik asju ajada ka siis kui ümbrus on ilus ja meel rõõmus. Seega on Karsgemi kindlasti kõige rõõmsam raamatupidamisbüroo.

Rebecca elab oma elu kahe mõtte järgi:

 1. Inimene peaks leidma oma elus kolm hobi: kirg, mille abil raha teenida,  kirg, millega end vormis hoida ning kirg, mis võimaldab olla loov! 

2. Tööta kuni sa ei pea end enam tutvustama!

Numbrivõlur Kadi Merila

Kadi mantraks on: The only way to do great work is to love what you do.

Numbrivõlur Helen Vunder

Heleni põhimõte on: successful people build each other up. They motivate, inspire, and push each other. Unsuccessful people just hate, blame, and complain.

Numbrihaldjas Ly Lipp 

Ly kaks mõttetera: ainuüksi hommikusest varajasest tõusmisest edu saavutamiseks ei aita,  lisaks Tuleb tõusta heas tujus.

Kui sul on valida, kas olla lahke või et sul on õigus, vali alati lahkus

Töötajate pauside reguleerija Lexi

Stressimaandaja Ruby

Numbriguru

Karsgemi on oma tegevuses innovaatiline ja raamides püsimine ei ole kõige lihtsam siis igavad klassikalised ametinimetused ei ole meie jaoks. Igaüks võib meie juures valida endale sellise ametinimetuse nagu temale meeldib ning mis tema igapäevase tegevusega kokku sobib. Ettevõttesse värskelt tulnud ja vähesema kogemusega töötajaid kutsutakse meil Numbrihaldjateks. Pikemalt püsima jäänud ja häid kogemusi omavad tiimi liikmed saavad nimeks numbrivõlur. Neid juhendab ja büroo igapäevaseid raskemaid ülesandeid lahendab numbriguru, kes vajadusel suudab ka Rebecca Liis’i eemaloleku valutuks teha.